Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o godz. 20:00 miał miejsce wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej szybko stało się niezwykle głośno i dalej jest to jeden z podstawowych tematów w otoczeniu różnych tabloidów. Po wyrzeczeniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to 1 wzajemny wywiad Harry'ego i Meghan. W trakcie telewizyjnego spotkania z Oprah para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Na rozmowie pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Ponadto, na podstawie upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w królewskiej rodzinie stoją raczej po stronie królowej Elżbiety II i pozostałych członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Jednak nie da się ukryć, iż poparcie jest nadzwyczajnie zróżnicowane, zależnie od wieku i sympatii politycznych. Media brytyjskie dostrzegają, że jeśli tylko Meghan i Harry zapragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili nieodwołanie swoją okazję. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach para królewska poruszyła też sprawę myśli samobójczych Meghan a także tego, iż książe nie zauważył wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam przyznał.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się fabrykowaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili 4 ekspertów interpretujących w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na analizę wywiadu dwa dni przed emisją. Doświadczeni eksperci, w tym dawny sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali całą rozmowę, sugerując przy tym Winfrey brak profesjonalizmu natomiast Meghan Markle stosowanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz Meghan zaprezentowany został w wieczorem w TVN24. Co istotne, wywiad ten oglądało średnio w przybliżeniu milion widzów. Stacja była wtedy wiceliderem na rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednocześnie mówi się, iż wywiad ten potwierdził informacje dotyczące Oprah jako dziennikarki, która potrafi wykrzesać ze swojego rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Uwzględniając emocjonujące rewelacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już wielokrotnie. Niewątpliwie należy stwierdzić, iż fakt ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością nieustannie analizowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy