Niezwykle emocjonujące starcie w pierwszej kolejce zmagań PKO Ekstraklasy! Mnóstwo bramek i triumf Rakowa z graczami gliwickiego Piasta!

Niezwykle emocjonujące starcie w pierwszej kolejce zmagań PKO Ekstraklasy! Mnóstwo bramek i triumf Rakowa z graczami gliwickiego Piasta!

Niezwykłe widowisko na murawie Piasta otrzymali okazję by śledzić kibice piłkarscy. W popołudnie niedzielne miejscowa drużyna gliwickiego Piasta podejmowała na swoim boisku reprezentantów wicemistrza kraju. To było niesamowicie potężne zestawienie jak na pierwszą kolejkę najnowszego sezonu polskiej PKO Ekstraklasy i trzeba to podkreślić. Na pewno każdy wielbiciel futbolu z naszego kraju był ukontentowany z podziwiania tak dobrego starcia. W tym pojedynku mieliśmy okazję podziwiać 5 bramek i trzeba przyznać, iż obie ekipy były bardzo blisko zwycięstwa. W finalnym rozrachunku to zawodnicy zespołu wicemistrza kraju mogli się radować z premierowego triumfu w świeżo startującym sezonie Ekstraklasy. Zawodnicy Piasta z Gliwic na premierowe zwycięstwo będą musieli poczekać chociaż do przyszłej kolejki, gdyż odnotowali przegraną rezultatem 2:3. W następną sobotę ich rywalami będą zawodnicy Stali Mielec. bez wątpienia Podopieczni szkoleniowca Fornalika będą pragnęli odkuć się po utracie punktów w pierwszej serii gier nowego sezonu polskich rozgrywek piłkarskich.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy