Niewesołe zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego piosenka zbyt przeciętna na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Niewesołe zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego piosenka zbyt przeciętna na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Powinniśmy to rozumieć, że nasza ojczyzna najczęściej nie czarowała widowni w okresie zawodach Eurowizji. Polski największym sukcesem przeważnie jest kwalifikowanie się do finału, w którym zajmowaliśmy dalekie pozycje. Eurowizję przełożono w zeszłym roku, gdyż pojawiła się epidemia koronawirusa, która zastopowała nie tylko Europę, lecz też cały świat. Przedstawicielem naszego państwa w trakcie zawodów Eurowizji został Brzozowski Rafał, który miał chęć zadziwić smakoszy muzyki piosenką o tytule "The Ride". Dużo reporterów nie było zadowolonych z wybrania ambasadora naszej ojczyzny, jednakże w końcowym rozrachunku do zmiany nie doszło. Przykro iż musieliśmy następny raz pożegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji reprezentował nas Rafał Brzozowski, który podczas turnieju Eurowizji nie skokietował telewidzów i dlatego właśnie odpadł na etapie półmetku 65. turnieju piosenki europejskiej.

Bez żadnych wątpliwości telewidzowie z Polski są już naprawdę znużeni tego typu rezultatem. Bardzo dobrze pamiętać o tym, iż "The Ride" a więc piosnka prezentowana przez Rafała Brzozowskiego była naprawdę przeciętna. W tym kawałku nie było niczego zniewalającego, co może wprawić w fascynację widownie europejską. To jest następna odsłona turnieju piosenki europejskiej, w trakcie którego ambasador naszego narodu nie ma możliwości dostać się do fazy finałowej. Od dawna wybór reprezentantów naszego kraju na turniej Eurowizji nie wychodzi Polakom najlepiej i bez żadnego problemu możemy zauważyć. Musimy w takim przypadku pokładać nadzieję w tym, że w kolejnych latach Polska da radę zakwalifikować się do finałowego pojedynku o triumf w konkursie Eurowizji. W tym przypadku bardzo kluczowe jest to, żeby wytypować najbardziej utalentowanego ambasadora, który da radę zauroczyć europejską publikę. W sytuacji przeciwnej ponownie nie damy rady do występu finałowego podczas turnieju europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy