Messi nie jest już graczem FC Barcelony! Jeden z najwybitniejszych skrzydłowych w historii futbolu zmienia drużynę na PSG!

Messi nie jest już graczem FC Barcelony! Jeden z najwybitniejszych skrzydłowych w historii futbolu zmienia drużynę na PSG!

Ruchy transferowe ekip piłkarskich w ramach przerwy pomiędzy rozgrywkami bez najmniejszych wątpliwości są często fenomenalne. Jednak mnóstwo fanów nożnej piłki zdziwiło to, co mogliśmy oglądać w tym roku. Wszyscy byli pewni, że Messi będzie graczem Blaugrany do ostatnich dni swojej kariery piłkarskiej. Jednak Duma Katalonii ma problemy finansowe i zawodnik Argentyny nie mógł nic zrobić, był zobligowany opuścić klub. wicemistrz Ligue 1 okazał się klubem, który zdecydował się zaoferować kontrakt dla napastnika argentyńskiej kadry. Klub z francuskiej ligi przedstawił zawodnikowi z Argentyny ciekawą ofertę umowy, którą były już zawodnik Dumy Katalonii podpisał. bez cienia wątpliwości wiekopomny moment w dziejach światowego futbolu i warto to przyznać. Wielbiciele piłkarscy od dziś zyskają okazję śledzić grę Lionela Messiego we francuskiej lidze. Bez żadnych wątpliwości wiele osób będzie zaciekawione tym, jak argentyński gracz poradzi sobie w nowych warunkach. Argentyńczyk będzie tworzył tercet z takimi zawodnikami, jak Mbappe oraz Neymar, co dać może PSG bardzo dużo pucharów.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy