Kadra Brazylii zapewniła sobie awans do czempionatu światowego w Katarze! Canarinhos pokonali narodowy zespół Kolumbii wynikiem jeden do zera i są już pewni wyjazdu na mistrzostwa!

Kadra Brazylii zapewniła sobie awans do czempionatu światowego w Katarze! Canarinhos pokonali narodowy zespół Kolumbii wynikiem jeden do zera i są już pewni wyjazdu na mistrzostwa!

Piłkarscy fani z całego świata świetnie zdają sobie sprawę z tego, że kadra Brazylii to jedna z najlepszych piłkarskich drużyn. Często usłyszeć możemy o utalentowanym graczu, który ma duże szansę na przeżycie bardzo dużej kariery piłkarskiej i wywodzi się on akurat z kraju kawy. Gigantyczną liczbę graczy, którzy cieszyli serca piłkarskich fanów ze Starego Kontynentu puścił w świat ten kraj. Brazylijska narodowa reprezentacja ma silny skład w obecnej chwili, który na pewno jest w stanie walczyć o złoty medal na mundialu w Katarze, które odbywać się będą za rok. Zawodnicy drużyny Brazylii świetnie przeszli przez eliminacyjne zmagania do mistrzostw świata w Katarze i warto zaznaczyć ten fakt. W czwartkowy wieczór mieli okazję, żeby przypieczętować sobie awans na mundial, jednak do tego potrzebowali zwycięstwa z reprezentacją narodową Kolumbii. Wieczorem w czwartek, lecz do tego potrzebowali zwycięstwa z Kolumbią. Zawodnicy Brazylii w świetnym stylu sobie poradzili z tym oponentem i dzięki temu mieli okazję świętować wywalczenie kwalifikacji.

W trwających aktualnie kwalifikacjach do mundialu w Katarze kadra narodowa Brazylii wyłącznie raz utraciła pełną pulę punktów. To dokładnie w rozgrywce z kolumbijską kadrą, które zakończone zostało wynikiem zero do zera to się wydarzyło. Nadeszła pora na pojedynek rewanżowy, podczas którego głównym faworytem ponownie byli brazylijscy reprezentanci. To spotkanie rozegrane zostało na stadionie w Sao Paulo i brazylijscy piłkarze byli naprawdę mocno zmobilizowani, aby ograć swoich oponentów. W rozrachunku końcowym gracze Brazylii dali radę zdobyć decydującego gola, choć bardzo długo na tablicy utrzymywał się wynik remisowy. Trafienie, które przypieczętowało wygraną podczas tego starcia ustrzelił Paqueta Lucas, który otrzymał świetne podanie od największej gwiazdy drużyny narodowej Brazylii Neymara. Właśnie w ten sposób Brazylia została pierwszą drużyna z Ameryki Południowej, która przypieczętowała sobie wylot na mistrzostwa świata w Katarze. Eliminacyjne rozgrywki zmierzają do końca i całkiem niedługo znać będziemy pełne zestawienie drużyn, które rywalizować będą o puchar mistrzów świata i warto sobie to uświadomić.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy