Woodstock 2018

Woodstock 2018

Pierwszy raz największy i jeden z najpopularniejszych festiwali w Polsce, odbył się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, zmienił ją ze względów prawnych. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga liczne rzesze fanów granej tam muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego szybki rozwój wpływało nie tylko rosnące zainteresowanie fanów muzyki, ale co za tym idzie, rosnąca liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, powiększyła się ilość występów gwiazd zagranicznych oraz ilość fanów muzyki zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba „woodstockowiczów” waha się pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowe, ale mimo to, wszyscy mogą tam się czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, wspierane przez wolontariuszy nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy nominowany był do konkursów mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Jego organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co cenią jego uczestnicy. Ludzie, którzy co roku od wielu lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival przepełnioną wzajemną akceptacją i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej przeróżne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą porozmawiać z ciekawymi ludźmi, poddać się medytacji lub zgłębiać wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Jednego można być pewnym – festiwalowy klimat i wspaniałe chwile na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje wielka szansa, że doświadczając tych emocji, również zostaniesz fanem festiwalu i powrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Zostaw komentarz

Brak kometarzy